Tenisininkas L. Grigelis – Prezidento taurės turnyro ketvirtfinalyje

CB9F5552 (1280x853)-2

2015.07.22

Vilniuje, Bernardinų sodo teniso aikštyne, vykstančio 26-ojo Tarptautinės teniso federacijos (ITF) „Futures“ turnyro Lietuvos Prezidento taurei laimėti vienetų varžybų antrajame rate – aštuntfinalyje – trečiadienį Laurynas Grigelis (ATP-322) nesunkiai 6:2, 6:2 nugalėjo 19-metį olandą Talloną Griekspoorą (ATP-1030), kuris pirmajame rate įveikė 18-metį Tadą Babelį (be reitingo).

Patekdamas į ketvirtfinalį, antruoju skirstytas L. Grigelis užsitikrino du Teniso profesionalų asociacijos (ATP) reitingo taškus.

„Tikėjausi sunkesnio mačo, nes šiandien dėl stipraus vėjo žaisti nėra lengva. Šiaip mano žaidimas buvo geresnis nei vakar, mažiau klydau, – teigė L. Grigelis. – Turnyro pradžia mane džiugina – nereikejo kortuose praleisti daug valandų“.

23 metų antroji Lietuvos raketė trečiajame rate susitiks arba su savo tautiečiu ir bendramžiu Dovydu Šakiniu (ATP-2004), arba su 29 metų rusu Ivanu Nedelka (ATP-542). Pirmąjį setą 6:2 laimėjo Rusijos tenisininkas.

Trečiadienį dvejetų varžybose broliai Aleksas ir Julius Tverijonai susitiks su Tadu Babeliu ir Kasparu Žemaitėliu (trečias mačas ketvirtoje aikštelėje), o L. Grigelis ir Lukas Mugevičius žais su britu Sammu Butleriu ir Ronaldu Slobodčikovu (ketvirtas mačas devintoje aikštelėje).

Turnyro prizų fondą sudaro 10 tūkst. JAV dolerių. Vienetų varžybų nugalėtojui atiteks 18 Teniso profesionalų asociacijos (ATP) reitingo taškų ir 1440 dolerių čekis. Turnyro finalas numatomas šeštadienį.

Pagrindinį vienetų turnyrą pradėjo 32 tenisininkai iš 14-os šalių.