Prezidento taurės turnyro dvejetų varžybų finale žais lietuvių pora

Feliksas Sakalauskas ir Tomas Vaišė

2019.07.11

Ketvirtadienį Vilniaus Bernardinų sodo teniso aikštyne tęsėsi tarptautinės teniso federacijos (ITF) „World Tennis Tour“ serijos turnyras Prezidento taurei laimėti.

Dvejetų varžybų ketvirtfinalyje netikėtumą pateikė lietuviai Feliksas Sakalauskas ir Tomas Vaišė. Jie po permainingos 1 valandos 24 minučių kovos 3:6, 7:6 (7:3), [10:7] įveikė antrą pagal skirstymą turnyro porą – brolius dvynius latvius Janį ir Martiną Podžusus.

Penktadienį pusfinalyje apie 15 val. F. Sakalauskas ir T. Vaišė susitiks su kita lietuvių pora – Ainiumi Sabaliausku ir Viliumi Gaubu. Taigi, jau aišku, kad šeštadienį dvejetų varžybų finale išvysime ir lietuvius.

Intriguojanti dvikova penktadienį laukia ir vienetų varžybose. 21-erių metų lietuvis Robertas Vrzesinskis (1079-oji ITF raketė) ketvirtfinalyje apie 13 val. susitiks su 7-u pagal skirstymą prancūzu Laurentu Rochette (ATP-644, ITF-281).

ITF „World Tennis Tour“ serijos turnyro Vilniuje prizų fondą sudaro 15 tūkst. JAV dolerių. Tenisininkai čia kovoja ne tik dėl piniginių prizų ir Prezidento taurės, bet ir dėl ITF reitingo taškų. Tiek vienetų, tiek dvejetų varžybų nugalėtojams atiteks po 100 ITF reitingo taškų.