Prezidento taurės dvejetų finale – jaunųjų Brazilijos tenisininkų triumfas

Pirma vieta

2018.07.27

Vilniaus Bernardinų sodo teniso aikštyne vykstančiame Tarptautinės teniso federacijos (ITF) “Futures” serijos turnyre Prezidento taurei laimėti paaiškėjo dvejetų varžybų nugalėtojai.

Jais tapo talentingi brazilai – 17-metis Matheusas Pucinelli de Almeida ir 18-metis Joao Reisas da Silva. Turnyro finale penktadienį Brazilijos tenisininkai per 59 minutes 6:2, 6:2 nugalėjo antrąjį reitingą turnyre turėjusius olandus Marcą Dijkhuizeną ir Bartą Stevensą.

Penktadienį taip pat paaiškėjo ir antrasis vienetų varžybų finalininkas. Juo tapo Lietuvos atstovą Robertą Vrzesinskį ketvirtfinalyje eliminavęs 18-metis britas Paulas Jubbas (ATP-1465). Jis pusfinalyje po 2 val. 15 min. trukusios kovos 6:1, 6:7 (4-7), 6:2 įveikė italą Julianą Ocleppo (ATP-1602).

Kaip jau skelbta, pirmasis pusfinalis neįvyko. Rusas Denisas Klokas (ATP-746) į finalą pateko be kovos, kuomet iš turnyro pasitraukė latvis Martinsas Podzusas (ATP-600).

Finalas tarp P. Jubbo ir D. Kloko vyks šeštadienį 11 val.

Turnyro prizų fondą sudaro 15 tūkst. JAV dolerių.

Pirmą kartą Prezidento taurės teniso turnyras buvo surengtas Kaune – 1931 metais jis įvyko prezidento Antano Smetonos iniciatyva. Lietuvai atkūrus Nepriklausomybę varžybos tapo tradicinėmis, nuo 1994 metų rengiamos kasmet. Į ITF kalendorių Prezidento taurė įtraukta 1998 metais, o šiemet vyksta jau 29-asis turnyras.